Ви викликали «швидку

Ви викликали «швидку»? До вас приїде парамедик
Ви викликали «швидку»? До вас приїде парамедик
У бригадах швидкої допомоги тепер працюватимуть парамедики й екстрені медичні техніки.

Кабінет Міністрів вніс відповідні зміни до постанови «Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги». У зв’язку з цим протягом перехідного періоду — до 2025 року — в роботу екстреної медичної допомоги будуть поступово впроваджуватися нові стандарти.

Бригади парамедиків працюватимуть паралельно з лікарськими та фельдшерськими бригадами екстреної медичної допомоги. До 2025 року всі фельдшери з медицини невідкладних станів та медичні сестри, які зараз працюють у бригадах екстреної медичної допомоги, повинні пройти перенавчання і отримати кваліфікацію «парамедик».

Новації також торкнуться й водіїв, що працюють у бригадах екстреної медичної допомоги. До 2025 року всі водії також повинні пройти навчання та здобути кваліфікацію «екстрений медичний технік».

ДО ВІДОМА
Парамедик — це фахівець, який надає широкий спектр рятувальних медичних послуг за сучасними стандартами на догоспітальному етапі та вчасно транспортує потерпілого далікарні.

Екстрений медичний технік — це людина без медичної освіти, але зі спеціалізованою підготовкою. Медичний технік покликаний допомагати лікарям і парамедикам у поданні професійної медичної допомоги пацієнтові.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/ukraine/87627-vy-vyklykaly-shvydku-do-vas-pryyide-paramedyk.html” Об этом сообщает lady-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя